Закрыть

Консультації

Захворювання серцево-судинної системи в теперішній час є найбільш розповсюдженими та небезпечними патологіями, особливо через дорослого населення. Перше місце за розповсюдженістю займає артеріальна гіпертензія (~ 40%), котру поруч з ішемічною хворобою серця вважають головною причиною розвитку серцевої недостатності. Смертність в результаті кардіологічних причин в Україні становить більше 60%.

В такій складній ситуації робота лікаря-кардіолога направлена, в першу чергу, на виявлення та подолання факторів розвитку захворювань серцево-судинної системи. Першочерговим завданням також є своєчасне виявлення патологічних змін на основі об’єктивних критеріїв. Саме такий підхід відповідає кращим світовим стандартам. Дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику, обґрунтувати профілактичні та лікувальні рекомендації.

 

 
"Cardio Check-up"

 

Сучасне діагностичне обладнання кабінету дає можливість лікарю проводити необхідний комплекс досліджень протягом консультативного прийому, який також є зручним для пацієнта. Під час прийому у лікаря можна пройти ультразвукове дослідження, необхідне для якісної діагностики структурно-функціональних змін серця, комп’ютерну електрокардіографію. За необхідності пацієнту пропонується дообстеження за допомогою тестів з навантаження, добового моніторингу ЕКГ та артеріального тиску. Кінцева верифікацій клінічного діагнозу можу бути проведена на базі даних ангіографії та/або комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії.

Використання такого комплексу високих діагностичних технологій забезпечує можливість виявляти патологічні зміни серцевої діяльності на будь-яких стадіях захворювання, в тому числі – на початкових етапах розвитку. Також це дозволяє проводити моніторинг ефективності як медикаментозного, так і хірургічного лікування серцево-судинних захворювань, слідкувати за періодом реабілітації кардіологічних пацієнтів.

Компетентна порада досвідченого спеціаліста відносно усунення факторів ризику в щоденному навантаженому ритмі життя може допомогти пацієнту на тривалий час зберегти працездатність та здоров’я.

Консультація кардіохірурга необхідна, якщо у Вас:

  • Виявлена патологія під час УЗД (ехокардіографія)
  • Виявлена патологія коронарних судин під час коронографії
  • Є направлення або рекомендація лікаря до ехокардіографії або коронографії
  • Ви перенесли інфаркт або стенокардію
  • У Вас є відчуття задухи, ознаки серцевої недостатності, тиск у грудях, печія або біль в області серця під час фізичних навантажень або в стані спокою, які не припиняються на фоні медикаментозного лікування 

 

Записатися на прийом

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами, щоб визначити зручний для Вас час і дату.

Наші переваги

Рівень
Високі стандарти
медичного
обслуговування
Якісно
Кращі
кардіохірурги
в Україні
Надійно
Гарантія якості
лікування та
реабілітації
Комплексно
Повний комплекс
кардіохірургічних
послуг
Комфортно
Комфортні умови
перебування
в стаціонарі
Доступно
Прозоре
ціноутворення

Ціни

Консультації спеціалістів
Консультація лікаря кардіолога (первинна)
470 грн.
Консультація лікаря кардіолога (повторна)
340 грн.
Консультація лікаря кардіохірурга (первинна)
470 грн.
Консультація лікаря кардіохірурга (повторна)
340 грн.
Консультація лікаря вузького спеціаліста (первинна)
900 грн.
Консультація лікаря вузького спеціаліста (повторна)
810 грн.
Консультція лікаря анестезіолога
300 грн.
Фото нашої клініки
1/12
Запишись на
консультацію сьогодні
і отримай знижку
-5%