Закрити

Діагностика

«Харт Лайф Хоспітал»

Забезпечує проведення діагностики захворювань серцево-судинної системи та різного виду патологій на базі сучасного обладнання, яке дозволяє визначити анатомію серцевого захворювання, вад та супутніх відхилень, у відповідності до сучасних міжнародних медичних стандартів.

 

 
"Cardio Check-up"

 

 

На базі клініки проводять наступні обстеження:

 • Електрокардіографія
 • Ехокардіографія (трансторакальна, чрезстравохідна, стрес-ехокардіографія з фармакологічними пробами) на апараті експерт-класу Phillips
 • Проби з дозованими фізичними навантаженнями (тредміл-тест, велоергометрія)
 • Добовий моніторинг ЕКГ (холтерівське) та артеріального тиску
 • Коронарографія
 • Ультразвукова діагностика судинних захворювань (дуплексне сканування): патології артерій голови та шиї, артерій нижніх та верхніх кінцівок, венозної системи голови та шиї, системи нижньої пустотілої вени, патології черевної аорти та її вісцеральних гілок) та внутрішніх органів
 • Ультразвукова діагностика венозної системи нижніх кінцівок (сучасне лікування варикозної хвороби, консультація хірур)
 • Ендоскопічні маніпуляції та операції в амбулаторних умовах (езофагогастродуоденоскопія, сигмоскопія, колоноскопія, бронхоскопія), діиагностична біопсія
 • Рентгенологічніе дослідження
 • Магнітно-резонансна томографія (МРТ)
 • Комп’ютерна томографія (серця та судин, КТ – ангіографія)
 • Дуплексне сканування з кольоровим доплеровським картируванням судин, дуплексне сканування артерій та вен верхніх та нижніх кінцівок, черевної аорти та її гілок, в т.ч. ниркових артерій

 

Клінічні лабораторні дослідження забезпечують увесь необхідний обсяг доопераційного та післяопераційного періоду.

Для досліджень та проведення хірургічних операцій використовується якісне медичне обладнання: ангіораф Siemens Artis ZEE, контропульсатори Datascop, що забезпечують внутрішньоаортальну балонну контропульсацію, апарат штучного кровообігу Terumo System 1 (Advanced perfusion system), обладнання для ЕКМО  PLS Rotaflow system (Maquet), апарат для аутогемотрансфузії Electa (Dideco), система для короткочасного допоміжного кровообігу з центрифужним двигуном  Centrimag (Toratec).

Записатися на прийом

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами, щоб визначити зручний для Вас час і дату.

CAPTCHA

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

7 + 0 = Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Відгуки

Альона

| 15.02.2019

Хочу висловити подяку за уважне ставлення до пацієнтів, чистоту та сприятливу атмосферу для одужання!

Галина Юхимівна

| 13.02.2019

За направленням лікаря потрапила до приватної клініки ХартЛайф, пройшла комплексне обстеження та в результаті – хірургічне втручання. Якістю надання послуг задоволена, хотілося б бачити такий рівень скрізь. Дякую лікарям за допомогу!

Дмитрий

| 03.02.2019

За кардиологической помощью обратился впервые и "Харт Лайф" оправдал все мои ожидания: грамотные врачи, эффективное лечение, приветливый персонал и комфортные условия пребывания. Что еще необходимо? Смело могу рекомендовать данную клинику.

Павел

| 13.11.2018

Обратился в клинику на реабилитацию, оперировался по поводу аортокоронарного шунтирования. Всем доволен. Спасибо всему персоналу клиники за Вашу работу, которая спасает людям жизни.

Ірина

| 13.11.2018

За рекомендацією лікаря потрапили до клініки Харт Лайф на планове комплексне обстеження. Усім задоволені. Все швидко, професійно та на рівні. Дякую персоналу, що працюєте з любов’ю у серці!

Олена

| 12.11.2018

Обратилась в Харт Лайф Хоспитал с необходимостью проведения коронарографии. Оборудование современное, врачи толковые, все было на уровне.

Олександр

| 09.11.2018

Професіоналізм працівників клініки, відмінний сервіс та оперативність в прийнятті рішень. З впевненістю можу рекомендувати.

Володимир

| 04.11.2018

Був екстренно госпіталізований до приватної клініки з діагнозом артеріальна гіпертензія. У Харт Лайф Хоспітал мені провели повне діагностичне обстеження, дуже сподобався персонал – кваліфікований та ввічливий. Кардіолог Пантась Ольга Василівна - надзвичайна кваліфікована. Ще з нею дуже приємно спілкуватися - розповідає просто, але зрозуміло.

Александр

| 03.11.2018

Впервые попал в кардиологическую Клинику по необходимости протезирования аортального клапана. О клинике узнали случайно, из интернета, но с первого консультационного приема врачи очень расположили и успокоили, сказали как и когда нужно готовиться к операции, если я приму решение оперироваться. Я перестал паниковать.

Наталья

| 01.11.2018

Оперировали маму в клинике Харт Лайф Хоспитал по направлению нашего лечащего кардиолога. Понравились условия пребывания, питание и медперсонал. Такого великолепного уровня заботы о маме – я даже не могла и желать, а очень переживала, так как не могла взять отпуск для ухода за мамой, а здесь к каждому пациенту относятся как к родному человеку.

Василий

| 01.11.2018

В Харт Лайф Хоспитал находился  после проведения каротидно-подключичного шунтирования. Все было на уровне. Врачи профессиональны и внимательны, условия комфортные, так же питание разнообразное и вкусное.

Светлана

| 29.08.2018

Профеccиональные доктоpа. Отдельная благодарность Жекову И.И. Замечательный человек.

Анна

| 23.08.2018

Хорошая клиника и комфортные условия. Профессиональные врачи. Спасибо за помощь моей дочери!

Клавдія

| 16.08.2018

Звернулася до приватної клініки не вперше із проблемами з серцем та тиском. Але таку увагу до себе, як до рідної людини,  відчула вперше… Дуже задоволена і умовами, і відношеннм до себе, і результатом. Дякую!

Владимир

| 31.07.2018

По рекомендации врача обратился в клинику Харт Лайф для проведения абляции - изоляции легочных вен. Не впервые обращаюсь за медпомощью по сердцу поэтому хочу отметить высокий профессионализм и сервис клиники. Спасибо всей команде!

Ирина

| 27.06.2018

Первый раз попали в Хартлайф Хоспитал и мне понравился подход врачей и всего персонала ко мне, высокое качество обслуживания и отличные условия. Прошла полное обследование и лечение после установки оклюдера.

Валентина

| 20.06.2018

Дуже вдячні лікарям і персоналу цього закладу  за ввічливість і доброту, ставлення,  розуміння. Окремо вдячні Черпак Богдану Володимировичу за увагу до нашої дитини. Будемо рекомендувати знайомим.

Александр Петрович

| 12.06.2018

Попал сюда по скорой помощи после стентирования. Не жалею. Спасибо за быстрое реагирование и профессионализм.

Анастасия

| 23.05.2018

Здравствуйте. Хочу оставить отзыв о замечательной команде врачах и чудесном уровне обслуживания клиники. Не первый год занимаюсь сердцем моего мужа в разных учреждениях, но здесь нам действительно оказали максимальную,  всестороннюю помощь. Организовали полноценное обследование, лучших врачей.

Наші лікарі

Пантась Ольга Василівна
Медичний директор, лікар-кардіолог вищої категорії
Стаж роботи: 
15 років
Сало Сергій Васильович
Лікар-хірург серцево-судинний вищої категорії
Стаж роботи: 
25 років
Петканич Мирослав Мирославович
Лікар хірург серцево-судинний першої категорії
Стаж роботи: 
15 років
Зінченко Юлія Миколаївна
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Стаж роботи: 
20 років
Більше 20 лікарів фахівців!

 

Всі лікарі

Наші переваги

Рівень
Високі стандарти
медичного
обслуговування
Якісно
Кращі
кардіохірурги
в Україні
Надійно
Гарантія якості
лікування та
реабілітації
Комплексно
Повний комплекс
кардіохірургічних
послуг
Комфортно
Комфортні умови
перебування
в стаціонарі
Доступно
Прозоре
ціноутворення

Ціни

Ультразвукова діагностика
Функціональна діагностика
Електрокардіографія (ЕКГ) з розшифровкою
125 грн.
Фото нашої клініки
1/12
Запишись на
консультацію сьогодні
і отримай знижку
-5%