Закрити

Інфокіт

Ми надаємо повний медичний комплекс для здорового серця, починаючи від вивчення поточних діагнозів, проведення консультацій та додаткового обстеження, організації консультацій кращих профільних спеціалістів в Україні, призначення лікування та направлення на хірургічне втручання, до проведення хірургічних операцій, забезпечення медикаментами, розміщення в стаціонарі та подальшого супроводження пацієнта.

До послуг наших пацієнтів кращі практики на досвід медичного закладу з більш ніж 60-ти річною історією, інноваційне обладнання та новітні технології, комфортабельні палати та клієнтський сервіс світового рівня.

  • Прозоре та офіційне ціноутворення, без необхідності доплачувати за харчування, медикаменти, витратні матеріали та імпланти під час лікування або операцій.
  • Об’єктивно кращі кардіохірурги та найширший досвід української кардіохірургії.
  • Обраність. Пацієнт – є в центрі нашої уваги та турботи. На його боці лише рішення щодо запропонованих варіантів лікування, а далі його основним завданням є отримання лікування та медичного догляду та фокусування усіх сил організму на одужанні, а про це інше потурбуємося ми.
  • Безпека. Реальне розуміння фінансових витрат на будь-якому етапі лікування, унікальний всесторонній сервіс та можливість отримання повного комплексу кардіохірургічної допомоги в одному місці.
  • Впевненість в успіху, в досягненні мети. Ми – професіонали своєї справи, серцевої медицини, тому пропонуємо виключно кардіохірургічні медичні послуги вищого рівня.
  • Жодних компромісів – лише краще та перевірене досвідом. Кожна деталь, кожна хвилина, кожне слово однаково важливі під час надання медичної допомоги нашим пацієнтам.
  • Ефективність та результат – ми нікого не лишаємо на півдорозі або на половині лікування, а й супроводжуємо пацієнта до його повного одужання.

Наші переваги

Рівень
Високі стандарти
медичного
обслуговування
Якісно
Кращі
кардіохірурги
в Україні
Надійно
Гарантія якості
лікування та
реабілітації
Комплексно
Повний комплекс
кардіохірургічних
послуг
Комфортно
Комфортні умови
перебування
в стаціонарі
Доступно
Прозоре
ціноутворення
Фото нашої клініки
1/12

Записатися на прийом

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами, щоб визначити зручний для Вас час і дату.

CAPTCHA

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

1 + 1 = Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.