Закрити

Консультації

Захворювання серцево-судинної системи в теперішній час є найбільш розповсюдженими та небезпечними патологіями, особливо через дорослого населення. Перше місце за розповсюдженістю займає артеріальна гіпертензія (~ 40%), котру поруч з ішемічною хворобою серця вважають головною причиною розвитку серцевої недостатності. Смертність в результаті кардіологічних причин в Україні становить більше 60%.

В такій складній ситуації робота лікаря-кардіолога направлена, в першу чергу, на виявлення та подолання факторів розвитку захворювань серцево-судинної системи. Першочерговим завданням також є своєчасне виявлення патологічних змін на основі об’єктивних критеріїв. Саме такий підхід відповідає кращим світовим стандартам. Дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику, обґрунтувати профілактичні та лікувальні рекомендації.

 

 
"Cardio Check-up"

 

Сучасне діагностичне обладнання кабінету дає можливість лікарю проводити необхідний комплекс досліджень протягом консультативного прийому, який також є зручним для пацієнта. Під час прийому у лікаря можна пройти ультразвукове дослідження, необхідне для якісної діагностики структурно-функціональних змін серця, комп’ютерну електрокардіографію. За необхідності пацієнту пропонується дообстеження за допомогою тестів з навантаження, добового моніторингу ЕКГ та артеріального тиску. Кінцева верифікацій клінічного діагнозу можу бути проведена на базі даних ангіографії та/або комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії.

Використання такого комплексу високих діагностичних технологій забезпечує можливість виявляти патологічні зміни серцевої діяльності на будь-яких стадіях захворювання, в тому числі – на початкових етапах розвитку. Також це дозволяє проводити моніторинг ефективності як медикаментозного, так і хірургічного лікування серцево-судинних захворювань, слідкувати за періодом реабілітації кардіологічних пацієнтів.

Компетентна порада досвідченого спеціаліста відносно усунення факторів ризику в щоденному навантаженому ритмі життя може допомогти пацієнту на тривалий час зберегти працездатність та здоров’я.

Консультація кардіохірурга необхідна, якщо у Вас:

  • Виявлена патологія під час УЗД (ехокардіографія)
  • Виявлена патологія коронарних судин під час коронографії
  • Є направлення або рекомендація лікаря до ехокардіографії або коронографії
  • Ви перенесли інфаркт або стенокардію
  • У Вас є відчуття задухи, ознаки серцевої недостатності, тиск у грудях, печія або біль в області серця під час фізичних навантажень або в стані спокою, які не припиняються на фоні медикаментозного лікування 

 

Записатися на прийом

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами, щоб визначити зручний для Вас час і дату.

CAPTCHA

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

1 + 0 = Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Відгуки

Альона

| 15.02.2019

Хочу висловити подяку за уважне ставлення до пацієнтів, чистоту та сприятливу атмосферу для одужання!

Галина Юхимівна

| 13.02.2019

За направленням лікаря потрапила до приватної клініки ХартЛайф, пройшла комплексне обстеження та в результаті – хірургічне втручання. Якістю надання послуг задоволена, хотілося б бачити такий рівень скрізь. Дякую лікарям за допомогу!

Дмитрий

| 03.02.2019

За кардиологической помощью обратился впервые и "Харт Лайф" оправдал все мои ожидания: грамотные врачи, эффективное лечение, приветливый персонал и комфортные условия пребывания. Что еще необходимо? Смело могу рекомендовать данную клинику.

Павел

| 13.11.2018

Обратился в клинику на реабилитацию, оперировался по поводу аортокоронарного шунтирования. Всем доволен. Спасибо всему персоналу клиники за Вашу работу, которая спасает людям жизни.

Ірина

| 13.11.2018

За рекомендацією лікаря потрапили до клініки Харт Лайф на планове комплексне обстеження. Усім задоволені. Все швидко, професійно та на рівні. Дякую персоналу, що працюєте з любов’ю у серці!

Олена

| 12.11.2018

Обратилась в Харт Лайф Хоспитал с необходимостью проведения коронарографии. Оборудование современное, врачи толковые, все было на уровне.

Олександр

| 09.11.2018

Професіоналізм працівників клініки, відмінний сервіс та оперативність в прийнятті рішень. З впевненістю можу рекомендувати.

Володимир

| 04.11.2018

Був екстренно госпіталізований до приватної клініки з діагнозом артеріальна гіпертензія. У Харт Лайф Хоспітал мені провели повне діагностичне обстеження, дуже сподобався персонал – кваліфікований та ввічливий. Кардіолог Пантась Ольга Василівна - надзвичайна кваліфікована. Ще з нею дуже приємно спілкуватися - розповідає просто, але зрозуміло.

Александр

| 03.11.2018

Впервые попал в кардиологическую Клинику по необходимости протезирования аортального клапана. О клинике узнали случайно, из интернета, но с первого консультационного приема врачи очень расположили и успокоили, сказали как и когда нужно готовиться к операции, если я приму решение оперироваться. Я перестал паниковать.

Наталья

| 01.11.2018

Оперировали маму в клинике Харт Лайф Хоспитал по направлению нашего лечащего кардиолога. Понравились условия пребывания, питание и медперсонал. Такого великолепного уровня заботы о маме – я даже не могла и желать, а очень переживала, так как не могла взять отпуск для ухода за мамой, а здесь к каждому пациенту относятся как к родному человеку.

Василий

| 01.11.2018

В Харт Лайф Хоспитал находился  после проведения каротидно-подключичного шунтирования. Все было на уровне. Врачи профессиональны и внимательны, условия комфортные, так же питание разнообразное и вкусное.

Светлана

| 29.08.2018

Профеccиональные доктоpа. Отдельная благодарность Жекову И.И. Замечательный человек.

Анна

| 23.08.2018

Хорошая клиника и комфортные условия. Профессиональные врачи. Спасибо за помощь моей дочери!

Клавдія

| 16.08.2018

Звернулася до приватної клініки не вперше із проблемами з серцем та тиском. Але таку увагу до себе, як до рідної людини,  відчула вперше… Дуже задоволена і умовами, і відношеннм до себе, і результатом. Дякую!

Владимир

| 31.07.2018

По рекомендации врача обратился в клинику Харт Лайф для проведения абляции - изоляции легочных вен. Не впервые обращаюсь за медпомощью по сердцу поэтому хочу отметить высокий профессионализм и сервис клиники. Спасибо всей команде!

Ирина

| 27.06.2018

Первый раз попали в Хартлайф Хоспитал и мне понравился подход врачей и всего персонала ко мне, высокое качество обслуживания и отличные условия. Прошла полное обследование и лечение после установки оклюдера.

Валентина

| 20.06.2018

Дуже вдячні лікарям і персоналу цього закладу  за ввічливість і доброту, ставлення,  розуміння. Окремо вдячні Черпак Богдану Володимировичу за увагу до нашої дитини. Будемо рекомендувати знайомим.

Александр Петрович

| 12.06.2018

Попал сюда по скорой помощи после стентирования. Не жалею. Спасибо за быстрое реагирование и профессионализм.

Анастасия

| 23.05.2018

Здравствуйте. Хочу оставить отзыв о замечательной команде врачах и чудесном уровне обслуживания клиники. Не первый год занимаюсь сердцем моего мужа в разных учреждениях, но здесь нам действительно оказали максимальную,  всестороннюю помощь. Организовали полноценное обследование, лучших врачей.

Наші лікарі

Пантась Ольга Василівна
Медичний директор, лікар-кардіолог вищої категорії
Стаж роботи: 
15 років
Сало Сергій Васильович
Лікар-хірург серцево-судинний вищої категорії
Стаж роботи: 
25 років
Петканич Мирослав Мирославович
Лікар хірург серцево-судинний першої категорії
Стаж роботи: 
15 років
Зінченко Юлія Миколаївна
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Стаж роботи: 
20 років
Більше 20 лікарів фахівців!

 

Всі лікарі

Наші переваги

Рівень
Високі стандарти
медичного
обслуговування
Якісно
Кращі
кардіохірурги
в Україні
Надійно
Гарантія якості
лікування та
реабілітації
Комплексно
Повний комплекс
кардіохірургічних
послуг
Комфортно
Комфортні умови
перебування
в стаціонарі
Доступно
Прозоре
ціноутворення

Ціни

Консультації спеціалістів
Консультація лікаря кардіолога (первинна)
470 грн.
Консультація лікаря кардіолога (повторна)
340 грн.
Консультація лікаря кардіохірурга (первинна)
470 грн.
Консультація лікаря кардіохірурга (повторна)
340 грн.
Консультація лікаря вузького спеціаліста (первинна)
900 грн.
Консультація лікаря вузького спеціаліста (повторна)
810 грн.
Консультація лікаря анестезіолога
450 грн.
Фото нашої клініки
1/12
Запишись на
консультацію сьогодні
і отримай знижку
-5%