Закрити
Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна»
Приватне акціонерне товариство «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 24-річний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи провідні позиції за сумами виплат страхових відшкодувань, Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.

28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

Представлена 25 філіями для обслуговування клієнтів по всій території України.

Близько 500 співробітників Компанії працюють для її Клієнтів у всіх регіонах України.

У червні 2018 року Рейтингове агентство «IBI-Rating» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Приватного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaАА», що є найвищим рівнем, який свідчить про максимальну надійність Компанії. Прогноз рейтингу «стабільний» свідчить про відсутність передумов для зміни рейтингу.

Сайт: ingo.ua
Українська
Компанія «СОС Сервіс Україна»
Компанія «СОС Сервіс Україна» була створена в 2002 році як спільний проект між ВАТ СК «Скайд-вест», Голландською компанією ENI Ltd. і Урядом королівства Нідерланди. У основу розвитку компанії покладений більш ніж 25-річний досвід роботи на ринку надання послуг асистансу в Європі Голландської компанії Euro Meinders Service Ltd.

Напрям діяльності компанії «СОС Сервіс Україна» - надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби юридичним і фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.

Сайт: sos-service.com.ua
Українська
Ukrainian Medical Travel Assistance
Ukrainian Medical Travel Assistance – ваш надійний партнер в організації діагностики, лікування і реабілітації в кращих клініках України і всього світу.

Ваш персональний асистент з UMTA допоможе в найкоротші терміни вирішити питання з:

 • Підбором варіантів клінік і визначенням плану лікування в рамках вашого бюджету
 • Отриманням консультації та послуги «другу думку» провідних лікарів в будь-якій точці світу
 • Підготовкою документації та перекладом плану лікування
 • Оперативної організацією і початком лікування в будь-якій точці світу
 • Оформленням повного пакету поїздки за кордон - від покупки квитків, до оренди житла і надання координатора-перекладача

Додаткова інформація та безкоштовні консультації по телефону: +38 093 147 16 28

Україна, Київ, вул. Січових Стрільців, 21, оф. 501, info@umta.com.ua

Сайт: umta.com.ua
Українська
Страхова компанія «УНІКА»
UNIQA Insurance Group (UNIQA) є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. UNIQA представлена 38 компаніями в 18 країнах, в яких 20 000 співробітників і ексклюзивних партнерів обслуговують понад 10 мільйонів клієнтів.

UNIQA здійснює свою діяльність в Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Чехії та в Україні. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%.

UNIQA Insurance Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. Співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів.

Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія« УНІКА »створена 10 лютого 1994 року, до 2010 року - Страхова компанія« Кредо-Класик».

Страхова компанія «УНІКА» здійснює активну страхову діяльність на всій території України. Регіональна мережа УНІКА налічує 26 дирекцій в областях України, 15 генеральних представництва і більше 250 відділень, в т.ч. точок продажів. Компанія продає близько 90 страхових продуктів і має 30 ліцензій на право здійснення страхової діяльності, виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Сайт: uniqagroup.com
Українська
Страхова група «ТАС»
Кожна людина прагне до впевненості в завтрашньому дні, до стабільності в житті, потребує гарантованого захисту та підтримки в скрутну хвилину. Забезпечити такий захист - головна мета Страхової Групи «ТАС».

Наша компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить ряд фінансових, торгових і промислових структур.

Сьогодні Приватне акціонерне товариство "Страхова Група« ТАС »(далі - СГ« ТАС ») входить в десятку лідерів вітчизняного страхування, демонструючи стабільно високі фінансові результати. Удосконалюючи методи ведення бізнесу, СГ «ТАС» постійно працює над поліпшенням якості предоставялемих послуг.

Надійність СГ «ТАС» гарантована не тільки статутним капіталом, який забезпечений резервним фондом, а й діючим механізмом перестрахування великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальниками світу.

СГ «ТАС» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБО). Товариство є членом Федерації страхових посередників України, в Перше всеукраїнське бюро кредитних історій.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів, які діють по всій території України.

СГ «ТАС» - універсальний страховик, який пропонує споживачам понад 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт - юридична або фізична особа - може застрахувати свої ризики як окремо, так і в комплексі.

СГ «ТАС» має ліцензії Держфінпослуг України на здійснення 32 видів страхування, з них 18 - у формі добровільного, і 14 - у формі обов'язкового. На сьогоднішній день СГ «ТАС» є одним з лідерів ринку за страховими виплатами.

Передовий менеджмент, сучасні методи ведення бізнесу, нові технології і професійний колектив гарантують впевненість в майбутньому, захист та спокій нашим клієнтам.

Сайт: sgtas.com.ua
Українська
Санаторий Украина
САНАТОРІЙ «УКРАЇНА» розташований в 15 км від м. Києва в південно-західній частині курорту Ворзель в сосновому лісі, який з благословення академіка М.Д. Стражеско називають українським Кисловодськом. Оптимальні кліматичні умови, висока концентрація кисню в повітрі, насиченість його фітонцидами благотворно впливають на гостей санаторію та посилюють ефект лікувальних процедур.
Медичні показання для наших гостей:
 • захворювання серцево-судинної та нервової систем
 • захворювання органів дихання та травлення
 • обстеження та оздоровлення вагітних жінок
Наші лікувальні відділення:
 • терапевтичне відділення для лікування пацієнтів з захворюваннями серцево-судинної системи
 • органів травлення
 • дихання (для дорослих та дітей у супроводі дорослих) та реабілітаційні відділення
Спеціалізація реабілітаційних відділень:
 • Кардіопульмональна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарду, стан після пролікованої не стабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), підгострий період після операцій на серці;
 • Кардіопульмональна реабілітація: підгострий період захворювань легень, підгострий період після операцій на легенях, в тому числі з приводу гнійних процесів не туберкульозного характеру;
 • Кістково-м’язова реабілітація: підгострий період опіків;
 • Інші реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення;
 • Реабілітація при порушеннях протягом вагітності: ускладнена вагітність;
 • Медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенії.
Ваші переваги від перебування в санаторії «Україна»:
 • ​проживання в комфортабельних номерах з усіма зручностями
 • відновлення організму лікувальними процедурами
 • 5ти разове дієтичне харчування
 • професійний персонал
 • активна та веселе дозвілля
 • моральне та фізичне відновлення організму

Спеціальні умови  для пацієнтів клініки «Харт Лайф Хоспитал»:10% знижки на послуги санаторія за направленням лікаря клініки.

Сайт: ukrainevorsel.com.ua
Українська
Planexta
Компанія «Planexta» – розробник унікального електрокардіографа-браслета SenceBand для віддаленого моніторингу стану пацієнтів.

Прилад відзначений двома нагородами CES 2017, Healthcare Tech Outlook та іншими. Створене на базі приладу рішення Planexta Care для моніторингу артеріального тиску та варіабельності серцевого ритму проходить тестування в Космічному центрі імені Ліндона Джонсона NASA. Також Planexta приймала участь в розробці шолому Pure Purr.

Сайт: purepurr.tech
Українська
Страхова компанія «Провідна»
Страхова компанія «Провідна» працює на ринку України з 1995 року. 99,999% акцій СК «Провідна» належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди).

Регіональна мережа СК «Провідна» складається з 25 філій, 25 Центрів клієнтського сервісу по всій Україні. Функціонує власний Контакт-центр. Сьогодні СК «Провідна» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

СК «Провідна» має цілодобову медичну диспетчерську службу, 22 регіональні центри медичного асистансу і власну договірну мережу, яка налічує понад 2 000 медичних та аптечних закладів, з них більше 1 500 — в регіонах. СК «Провідна» пропонує понад 80 страхових продуктів із обов’язкових та добровільних видів страхування для Вас, Вашої родини, представникам малого та середнього бізнесу, підприємствам різних галузей економіки, корпораціям, холдингам і фінансовим групам.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» у 2018 р. за підсумками І кварталу вкотре підтвердило рейтинг фінансової стійкості компанії на рівні uaАА+. Цей рейтинг є найвищим з можливих за національною шкалою для страхових компаній, які зареєстровані і працюють в Україні. Згідно з цим рейтингом СК «Провідна», порівняно з іншими страховиками, характеризується як компанія з дуже високою фінансовою стійкістю. Також за результатами роботи у 1 кварталі 2018 р. СК «Провідна» отримала максимальну загальну оцінку діяльності страховиків-членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Сайт: providna.ua
Українська
Українська Асоціація Медичного Туризму (УАМТ)
профільні та сервісні організації
Українська Асоціація Медичного Туризму (УАМТ) є найбільшою профільною Асоціацією медичного туризму в Центральній та Східній Європі, яка вже більше 5 років успішно розвиває цю сферу.
Діяльність УАМТ спрямована на:
 • підвищення рівня медичної допомоги, забезпечення безпеки пацієнтів
 • надання пацієнтам зі складними/рідкісними захворюваннями можливості якісної діагностики та лікування
 • розвиток медичного туризму як одного з найбільш перспективних напрямків Охорони здоров’я України

УАМТ є членом Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму (GHTC - Global Healthcare
Travel Council) та тісно співпрацює з багатьма українськими та іноземними
державними організаціями, які відповідають за розвиток медицини, туризму та економіки.

Сайт: uamt.com.ua
Українська