Закрити

Стаціонар

Кардіохірургічний стаціонар «Харт Лайф Хоспітал»

Надає цілодобову медичну допомогу пацієнтам кардіологічного та кардіохірургічного профілів. Госпіталізація в стаціонар здійснюється цілодобово, без вихідних, за призначенням лікаря (в т.ч. лікаря служби екстреної медичної допомоги) незалежно від місця реєстрації пацієнта. Також можлива госпіталізація без направлення - за життєвими показаннями або на етапах планового лікування, перед оперативним втручанням або для післяопераційної реабілітації.

 

 • Вартість* перебування в Палаті Стандарт – 3 200 грн. (включає чотириразове харчування)
 • Вартість* перебування в Палаті Люкс – 4 200 грн. (включає чотириразове харчування)
 • Вартість* перебування в Палаті інтенсивної терапії з індивідуальним цілодобовим постом медичної сестри – 3 950 грн. (включає чотириразове харчування)
 • Денний стаціонар (8 годин) – 2 350 грн. (включає вартість обіду)

* - при проведенні оперативного втручання в Медичному центрі Харт Лайф Хоспітал - на вартість палати надається 10% знижка.

 

 
"Cardio Check-up"

 

Стаціонарне відділення «Харт Лайф Хоспітал» забезпечене сучасним медичним обладнанням та комфортними умовами перебування та лікування. В розпорядженні наших пацієнтів 12 палат типу «Стандарт», «VIP» та палати інтенсивної терапії. Усі палати оснащені спеціальними ліжками з медичними матрацами, консолями для підключення необхідного медичного обладнання, кнопкою виклику медичного працівника, сигнал з якої негайно надходить на пост медичної сестри.

 

Усі типи палат – це:

 • комфортабельні одномісні палати
 • з  кондиціонером
 • з телевізором
 • з індивідуальним блоком гігієни
 • з Wi-Fi
 • з холодильником

 

Палати обладнані ергономічними меблями – столом, шафою для одягу та необхідних речей, індивідуальним сейфом. За бажанням або а необхідності є можливість використання подвійної палати для додаткового розміщення особи, що супроводжує пацієнта.

В умовах клініки надається послуга, що організована за зразком європейських лікарень, - денний стаціонар, що дозволяє забезпечити лікувально-діагностичною та консультативною допомогою пацієнтів, які не потребують цілодобового медичного нагляду. Денний стаціонар поєднує високий рівень сервісу з меншими витратами. Режим перебування в денному стаціонарі погоджується індивідуально.

Перев’язочні та маніпуляційні кабінети знаходяться в безпосередній близькості від палат. Територія стаціонару знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. Організація харчування відбувається згідно діючих медичних та санітарних норм, меню для кожного пацієнта розробляється індивідуально лікарем, виходячи з медичних призначень. Пакунок з гарячим харчуванням доставляється в палату та відкрити її має право лише пацієнт.

Комплексний підхід та якісне обслуговування зроблять Ваше перебування в клініці комфортним, а лікування – результативним.

Записатися на прийом

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами, щоб визначити зручний для Вас час і дату.

CAPTCHA

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

4 + 1 = Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Відгуки

Альона

| 15.02.2019

Хочу висловити подяку за уважне ставлення до пацієнтів, чистоту та сприятливу атмосферу для одужання!

Галина Юхимівна

| 13.02.2019

За направленням лікаря потрапила до приватної клініки ХартЛайф, пройшла комплексне обстеження та в результаті – хірургічне втручання. Якістю надання послуг задоволена, хотілося б бачити такий рівень скрізь. Дякую лікарям за допомогу!

Дмитрий

| 03.02.2019

За кардиологической помощью обратился впервые и "Харт Лайф" оправдал все мои ожидания: грамотные врачи, эффективное лечение, приветливый персонал и комфортные условия пребывания. Что еще необходимо? Смело могу рекомендовать данную клинику.

Павел

| 13.11.2018

Обратился в клинику на реабилитацию, оперировался по поводу аортокоронарного шунтирования. Всем доволен. Спасибо всему персоналу клиники за Вашу работу, которая спасает людям жизни.

Ірина

| 13.11.2018

За рекомендацією лікаря потрапили до клініки Харт Лайф на планове комплексне обстеження. Усім задоволені. Все швидко, професійно та на рівні. Дякую персоналу, що працюєте з любов’ю у серці!

Олена

| 12.11.2018

Обратилась в Харт Лайф Хоспитал с необходимостью проведения коронарографии. Оборудование современное, врачи толковые, все было на уровне.

Олександр

| 09.11.2018

Професіоналізм працівників клініки, відмінний сервіс та оперативність в прийнятті рішень. З впевненістю можу рекомендувати.

Володимир

| 04.11.2018

Був екстренно госпіталізований до приватної клініки з діагнозом артеріальна гіпертензія. У Харт Лайф Хоспітал мені провели повне діагностичне обстеження, дуже сподобався персонал – кваліфікований та ввічливий. Кардіолог Пантась Ольга Василівна - надзвичайна кваліфікована. Ще з нею дуже приємно спілкуватися - розповідає просто, але зрозуміло.

Александр

| 03.11.2018

Впервые попал в кардиологическую Клинику по необходимости протезирования аортального клапана. О клинике узнали случайно, из интернета, но с первого консультационного приема врачи очень расположили и успокоили, сказали как и когда нужно готовиться к операции, если я приму решение оперироваться. Я перестал паниковать.

Наталья

| 01.11.2018

Оперировали маму в клинике Харт Лайф Хоспитал по направлению нашего лечащего кардиолога. Понравились условия пребывания, питание и медперсонал. Такого великолепного уровня заботы о маме – я даже не могла и желать, а очень переживала, так как не могла взять отпуск для ухода за мамой, а здесь к каждому пациенту относятся как к родному человеку.

Василий

| 01.11.2018

В Харт Лайф Хоспитал находился  после проведения каротидно-подключичного шунтирования. Все было на уровне. Врачи профессиональны и внимательны, условия комфортные, так же питание разнообразное и вкусное.

Светлана

| 29.08.2018

Профеccиональные доктоpа. Отдельная благодарность Жекову И.И. Замечательный человек.

Анна

| 23.08.2018

Хорошая клиника и комфортные условия. Профессиональные врачи. Спасибо за помощь моей дочери!

Клавдія

| 16.08.2018

Звернулася до приватної клініки не вперше із проблемами з серцем та тиском. Але таку увагу до себе, як до рідної людини,  відчула вперше… Дуже задоволена і умовами, і відношеннм до себе, і результатом. Дякую!

Владимир

| 31.07.2018

По рекомендации врача обратился в клинику Харт Лайф для проведения абляции - изоляции легочных вен. Не впервые обращаюсь за медпомощью по сердцу поэтому хочу отметить высокий профессионализм и сервис клиники. Спасибо всей команде!

Ирина

| 27.06.2018

Первый раз попали в Хартлайф Хоспитал и мне понравился подход врачей и всего персонала ко мне, высокое качество обслуживания и отличные условия. Прошла полное обследование и лечение после установки оклюдера.

Валентина

| 20.06.2018

Дуже вдячні лікарям і персоналу цього закладу  за ввічливість і доброту, ставлення,  розуміння. Окремо вдячні Черпак Богдану Володимировичу за увагу до нашої дитини. Будемо рекомендувати знайомим.

Александр Петрович

| 12.06.2018

Попал сюда по скорой помощи после стентирования. Не жалею. Спасибо за быстрое реагирование и профессионализм.

Анастасия

| 23.05.2018

Здравствуйте. Хочу оставить отзыв о замечательной команде врачах и чудесном уровне обслуживания клиники. Не первый год занимаюсь сердцем моего мужа в разных учреждениях, но здесь нам действительно оказали максимальную,  всестороннюю помощь. Организовали полноценное обследование, лучших врачей.

Розміщення в стаціонарі «Харт Лайф Хоспітал» включає:

 • розміщення пацієнта в одномісній палаті
 • харчування за призначенням лікаря
 • цілодобовий медичний моніторинг
 • організацію медикаментозного та інструментального лікування
 • лабораторну та інструментальну діагностику

Наші лікарі

Пантась Ольга Василівна
Медичний директор, лікар-кардіолог вищої категорії
Стаж роботи: 
15 років
Сало Сергій Васильович
Лікар-хірург серцево-судинний вищої категорії
Стаж роботи: 
25 років
Петканич Мирослав Мирославович
Лікар хірург серцево-судинний першої категорії
Стаж роботи: 
15 років
Зінченко Юлія Миколаївна
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Стаж роботи: 
20 років
Більше 20 лікарів фахівців!

 

Всі лікарі

Наші переваги

Рівень
Високі стандарти
медичного
обслуговування
Якісно
Кращі
кардіохірурги
в Україні
Надійно
Гарантія якості
лікування та
реабілітації
Комплексно
Повний комплекс
кардіохірургічних
послуг
Комфортно
Комфортні умови
перебування
в стаціонарі
Доступно
Прозоре
ціноутворення
Фото нашої клініки
1/12
Запишись на
консультацію сьогодні
і отримай знижку
-5%